Přeskočit levý sloupec Přeskočit hlavní navigaci
Menu


Hledej na GAJDY.cz

Doporučujeme

Pavel Číp a synové - Výroba a opravy hudebních nástrojů

Odjinud

České lidové písně
Folklornet.com


E-mail servis

Pokud máte zájem o zasílání upozornění na nový článek z GAJDY.cz, vyplňte Váš e-mail a přihlašte se.

Doporučte nás!

Hledáme redaktory

Máte zájem přispívat na naše stránky? Chybí zde odkaz na vaše stránky? Neváhejte a napište nám! Na veškeré dotazy a připomínky Vám rádi odpovíme.


Autoři

Pavel Rokyta

Pavel RokytaPavel Rokyta je muzikant, upravovatel, hudební režisér a spolupachatel hudební formace „Ostravská cimbálová muzika“. Po začátcích v dětské muzičce LŠU Edisonova (Ostrava-Zábřeh) krátce návštěvoval muziku souboru Ládi Ševčíka a během studia Střední průmyslové školy elektrotechnické v Rožnově p.R. spolupracoval s muzikou Polajka jako kontráš. Člen cimbálové muziky Technik od roku 1987, kde působí dodnes. Po roce 1991 i jako hráč na cimbál a kontrabas. V profesním životě zaměstnán jako elektrotechnik.

E-mailové adresy autorů nejsou zveřejněny. V případě Vašeho zájmu o kontakt s autorem napište požadavek na adresu info@gajdy.cz.

Máte zájem publikovat Vaše práce týkající se lidové hudby, folkloru, gajd, dud? Chcete se stát autorem píšícím na GAJDY.cz? Neváhejte a napište nám na e-mail info@gajdy.cz.

Články uveřejněné autorem:
Právě vyšlo!!!

Gajdošský zpěvník (464 lidových písní a koled z Moravy a Slezska) Dudy v Čechách na Moravě a ve Slezsku

Reklama

Už jste četli?

Gajdoši z Kopanic – Ej moselo by něbyc

Poslední články

V krátkosti...

  • Letošní ročník Gajdovačky , desátý jubilejní , v Oravské Polhore se uskuteční v termínu 11.-13.9.2006. Další informace budeme průběžně zveřejňovat na našich stránkách.
  • Dnes, tj. 28.12.2007 bude hostem pořadu "Uvolněte se, prosím" gajdoška Bohdana Štanclová. Pořad začíná ve 21:35 na programu ČT1.
  • Zítra tj. 9.11.2007 v 18:30 zazní v pořadu Muzikanti hrajte na vlnách Českého rozhlasu Ostrava prastarý hudební nástroj gajdy. Pořadem provází Zdeněk Tofel a zazní v něm písně v podání např. Vladka Zogaty, Petra Piláta, Rukynadudy atd.

... další


Vaše vzkazy ...

  • http://kicksvovo.com/ Shoes Jordan size 10 acquired really NBA league tools off adidas, your indicator additionally ...
  • http://kicksvovo.com/ Shoes Jordan size 10 acquired really NBA league tools off adidas, your indicator additionally ...
  • If you are planning to shift to your new home but aren't ready to handle the shifting process, then hiring the right ...

... další

      

Šíření obsahu tohoto serveru nebo jeho části je bez souhlasu redakce zakázáno.
© 2002-2017 gajdy.cz - všechna práva vyhrazena. Kontakt: info@gajdy.cz
GAJDY.cz jsou provozovány občanským sdružením Gajdošské sdružení Pálava.
Naše stránky navštívilo již čtenářů. Tyto stránky jsou hostovány na serverech společnosti CESKYHOSTING.cz
Textová verze  | Grafická verze | RSS články | RSS aktuality